PREDANÉ

Areál, Stupava

Oplotený areál s rodinným domom a dvomi skladmi, pozemok 4244 m2, Stupava. 


MESTO

Stupava

TYP

Komerčný objekt

ROK

-

VEĽKOSŤ

Celková úžitková plocha: 1084 m2
Pozemok: 4244 m2 

CENA
_

 Milion euro listing, kupujúci nájdený v krátkom čase. Obchodná transakcia uskutočnená za jeden mesiac? V realitnom svete, však nie je vždy všetko tak, ako to vyzerá a preto je dôležitá systematickosť a vytrvalosť. Obchod, ktorý nakoniec trval jeden a pol roka, má dnes na konci našej snahy odmenu v podobe spokojnosti oboch strán. Vďaka patrí klientom, ktorí do nás vložili svoju dôveru a hľadali riešenia. 

Dôležitý je výber realitného makléra, ktorý urobí pre Vašu nehnuteľnosť vždy viac. Zázemie svetoznámej realitnej siete RE/MAX, asistencia, odborné poradenstvo a správny prístup je kľúčom v prípadoch, kedy sa aj z najzložitejších transakcií stanú úspechy.

Štastie praje pripraveným.

Do procesu predaja, prenájmu a kúpy často vstupujú nečakané a zložité procesy, ako zmena ekonomickej situácie, vysťahovanie nájomníkov (hoci aj bez právneho titulu), nutnosť diskrétneho predaja, záujmové skupiny, súdne spory, legislatívne povinnosti, skryté vady, alebo len nešťastná poistná udalosť. 

 Hovorí sa, že nikdy nebudú všetci spokojní. My však pracujeme s predsavzatím, že v službách pre klientov je potrebné si dávať veľké ciele a s pokorou ich napĺňať. 

Chcete predať, či prenajať Vašu nehnuteľnosť? Dohodnite si nezáväzné stretnutie, kde Vám radi predstavíme našu prácu.