NÁŠ PRÍBEH

Výnimočné veci si žiadajú osobitný prístup a kvalitný servis - to všetko vystihuje heslo 

"Above the Crowd"

Kvalita, rýchlosť, rozsah služieb a hlavne bezpečnosť. To sú hlavné dôvody, prečo sme si  ako profesionálni makléri vybrali pôsobenie v skupine RE/MAX. 

Silná medzinárodná značka poskytuje prepracovaný systém práce s nehnuteľnosťami, pre najlepší a najrýchlejší výsledok. Neodmysliteľnou súčasťou sú svetovo uznávané štandardy a etický kódex, ktorý zaručuje profesionálny servis pre zákazníka vo všetkých fázach procesu predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.


PRI ZRODE NAŠEJ PONUKY STÁLA MYŠLIENKA KVALITNÝCH A DISKRÉTNYCH SLUŽIEB  

SPOZNAJTE NÁŠ UNIKÁTNY SYSTÉM PRÁCE


LUCIA KRIVIČKOVÁ

Realitný maklér  a marketér  s viac ako štrnásťročnou praxou.  Skúsenosti s  predajom nehnuteľností, B2B, B2C marketingom a PR v oblasti komerčných a rezidenčných nehnuteľností. Kľúčové piliere práce - flexibilita kreativita a precíznosť. Naše služby

Okrem vášni pre realitný biznis je pre nás dôležité neustále vzdelávanie a kvalitný tím ľudí, ktorí spolu vytvára profesionálne realitné služby. Vážime si dôveru našich klientov, preto sú všetky obchodné transakcie podložené zmluvami, nad ktorými vykonávajú dohľad naši renomovaní právni zástupcovia.

Predaj a prenájom nehnuteľností

Vyhľadávanie a kúpa nehnuteľností


Právny servis


Odhad ceny nehnuteľností a prenájmu


Financovanie nehnuteľností


Profesionálne poradenstvo