Referencie

Predaj historická budova, Zámočnícka, Bratislava I


”S pani Krivičkovou a jej teamom sa mi spolupracovalo veľmi dobre a môžem vyjadriť maximálnu spokojnosť s jej službami a prístupom. Spolupracovali sme spolu na predaji historickej budovy v Bratislave Starom Meste čo vzhľadom na veĺkosť transakcie a jej stav nebola úplne najjednoduchšia záležitosť. V uvedenom prípade pani Krivičková nebola len realitnou maklérkou, ale aj určitým mediátorom keďže pre náročnosť celého projektu musela komunikovať rôzne návrhové rozpory medzi predávajúcimi a kupujúcimi tak, aby prišlo ku kompromisu uspokojujúcemu obidve strany. Túto úlohu vzládala s prehľadom a vzhľadom na všetky tieto uvedené fakty a skutočnosti v prípade ďalšej transakcie v budúcnosti využijeme práve jej služby. “

Kúpa bytu podľa špecifických požiadaviek zahraničného klienta a asistencia jej financovania

Penthouse Dúbravka

Pán Krivička dokáže zákazníkovi vybaviť aj nemožné. Je veľmi flexibilný a vnímavý na potreby klienta. Dokázal majstrovsky zvládnuť vyjednávania v rôznych časových zónach, v ktorých sme žili, t.j.v Hong Kongu, v USA či na Slovensku. Je vhodný na riešenie veľmi náročných situácií. Ďakujeme za jeho služby a prístup s vážnosťou odporúčame.

Dr. Andrej Kováč

MEDIFEM s.r.o.

Spolupráca s pánom Krivičkom bola na veľmi vysokej profesionálnej úrovni, ale aj veľmi priateľskej. Mal som skúsenosti s inými realitným maklérmi z minulosti, ale pán Krivička ich všetkých prekonal v profesionálnom prístupe. Na začiatku spolupráce ma uistil, že najneskôr do roka moju nehnuteľnosť predá a tak sa aj stalo. Pravidelne na mesačnej báze ma informoval o prehliadkach a potenciálnych záujemcoch. Ak naozaj chcete kúpiť, predať alebo prenajať nehnuteľnosť, tak pána Krivičku rozhodne odporúčam

Kúpa nehnuteľnosti zahraničným klientom a asistencia jej financovania

Byt Bratislavský kraj

"Prvý kontakt e-mailom - obhliadka bytu s anglicky hovoriacim spoločníkom na zabezpečenie lepších služieb a porozumenia - poskytnutie kontaktu a zabezpečenie prvého kontaktu s finančnými službami (hypotéka / pôžička) - podpora, poskytnutie ďalších informácií a pomoc so všetkými ďalšími otázkami a žiadosťami týkajúcimi sa bytov - organizovanie stretnutí a všetkej dokumentácie potrebnej na zabezpečenie plynulého procesu kúpy nehnuteľnosti.

Predaj bytu Slovákom žijúcim v zahraničí

Byt Bratislavský kraj

Pán Krivička nám veľmi pomohol pri predaji bytu. Nakoľko sme v zahraničí, niektoré úradné úkony bolo ťažké uskutočniť na diaľku. Pán Krivička poskytol nadštandardný servis, vykonal množstvo práce za nás, pred predajom a aj po predaji. Čo považujem za veľmi dôležité je, že dotiahol všetky potrebné formality až dokonca, keď sme neboli prítomní. Vždy nás pravidelne informoval. Okrem iného sa postaral o odpočet meračov energií, administratívu so správcom domu, kataster, komunikáciu s vchodovým dôverníkom, odovzdávanie bytu, atď. Vedel poradiť a mal odborne znalosti. To všetko pokojne a profesionálne. (Máme s čím porovnávať, keďže sme už transakcie s realitami uskutočňovali.) S pozdravom, Slováci zo Západnej Európy.