Historická budova - centrum Štefánikova trieda, Nitra

Investičná príležitosť v meste s potenciálom rýchleho rastu. Na predaj exkluzívna historická budova priamo v centre Nitry na Štefánikovej triede. Nehnuteľnosť  je v súčasnosti využívaná ako zabehnutý, dobre fungujúci Hotel ***. Budova je postavená na pozemku o výmere 495 m2.

Lokalita: historické centrum mesta pri Svätoplukovo námestí a Divadla Andreja Bagara. Výhodou je jednoduchý prístup z hlavných ťahov mesta ako i dostupnosť verejnou dopravou. Autobusová zastávka je vzdialená cca 100 m, železničná stanica 2 km. Lokalita ponúka okrem historickej atmosféry a kultúrneho vyžitia komplexnú občiansku vybavenosť s dostupnosťou nákupných centier Mlyny (1 km) a Max (2 km).

Štefánikova trieda existovala už v stredoveku. Pôvodne sa nazývala Dlhá ulica, neskôr Hlavná ulica, do roku 1989 Leninova trieda a až po roku 1989 dostala názov Štefánikova trieda. Úpravy terajšej pešej zóny boli dokončené 15. apríla 1996. Pribudli sem umelecké diela, vytvorené nitrianskymi architektmi a výtvarníkmi.


MESTO                                TYP                                   VEĽKOSŤ                                       CENA

                        Nitra                  Komerčná nehnuteľnosť               888 m2                            898 000,- EUR

 Skvelá investičná príležitosť
*
Ubytovacia časť disponuje 27 klimatizovanými izbami (1, 2 lôžkové izby a apartmány). Izby boli priebežne rekonštruované
*
Obchodné priestory nie sú súčasťou ponuky

*
Súčasťou objektu je reštaurácia (kapacita cca 70 ľudí) , kaviareň, dva salóniky, konferenčná miestnosť (50 ludí) a sauna. Centrálny reštauračný priestor je prekrytý odsúvateľnou strechou
*
Hlavný vstup situovaný priamo z hlavnej triedy - pešia zóna
*
Zásobovanie a parkovanie je prístupné z dvora
*
Parkovanie pri hoteli je riešené prostredníctvom prenájmu plochy od iného subjektu